Ofis Bölme
Çağrı inşat ofis bölme sistemlerinde kullanıcıya rahat ve estetik görünümlü mekânlar oluşturmayı ve sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiş bir kuruluştur. Yurt içi ve yurt dışı pazarında yaptığı Ofis bölme alanında yaptığı başarılı işlerle markasını yurt dışına da taşımış ve iş kalitesi olarak kendini kanıtlamıştır. Mekânların gerektirdiği kalite ve estetiği göz önünde bulundurarak tasarlayıp ürettiğimiz Bölme ofis sistemlerimiz ile modern yaşam alanları oluşturma için hizmet vermekteyiz. Çağrı inşat topluluğu olarak biz hizmet verdiğimiz ofis bölme ve diğer alanlarda, mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışarak, yürüttüğümüz tüm projelerde “bahane” değil “çözüm” üretiyoruz. Siz de mevcut iş yerlerinizin yenilenerek daha modern, fonksiyonel, estetik ve bu bütünlük çerçevesinde kullanılabilen hale getirilmesini istiyorsanız çağrı inşat ofis bölme sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Firmamız ofis bölme serisi kendi içerisinde sizlere alternatif detaylar sunarak bölme duvar ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Mekânlara rahatlık ve görsellik sağlayan ofis bölme sistemlerinde kompakt laminen, kompozit camın yanı sıra ahşap panel, alüminyum malzemelerin iç içe ve kombine edilerek kullanılması mekânlara görsel bir zenginlik sağlamaktadır. Ofis bölme sistemleri genelde görselliğe dayalı bir çalışma olduğundan üstlendiğimiz projelenin ilk aşamasından montajın tamamlanıp kullanıcıya teslim edildiği sürece son aşamasına kadar büyük bir titizlikle takip ediyoruz. Çünkü İyi tasarlanmış bir ofis ortamında çalışanların verimi artacağı gibi ofislerin kurumsal bir kimlik kazanmasına da yardımcı olur. İşte bu yüzden ofis bölme denilince akla ofis bölme sistemleri üretimi yapan çağrı inşaat firması gelmektedir.

Çağrı inşat bu güne kadar ürettiği ofis bölme ürünlerini Araştırma ve Geliştirme çalışmaları sonucu ortaya çıkarmış olup ISO 9001 kalite yönetim sistemi ve endüstriyel tasarım tescil belgelerine sahiptir. Bu güne kadar sayısız işyerine ofis bölme sistemini uygulayan firmamız görünüm ve görsel olarak kullanıcılarına ofis bölme sistemleri alanında alternatif bir sistem sunmuştur. Firmamız günümüz şartlarına uygun sizlere daha rahat ve daha fonksiyonel çalışma mekânları oluşturabilmek için kendine özgü tasarladığı ofis bölme sistemleri ile kullanıcılarımızın bu alandaki ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedeflemiştir.

Bir önceki yazımız olan Bölme Sistemlerinde Yenilik Bitmiyor başlıklı makalemizde ara bölme sistemleri, ofis bölme ve ofis bölme sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.