Bölme Sistemleri  10 yılı aşkın zamandan bu yana demontable ofis bölme sektöründe faaliyet gösteren firmamız, firmaların vazgeçilmez ihtiyacı haline gelen bölme duvar sistemlerini üretmek ve özellikle sektöre kattığı anlayış ile sektörüne farklı bir hareketlilik getirmiştir.

Ofis Bölme firmamız (ecolıne 80) adı altinda ürettigi “çift cam arası jaluzili bölme duvar sistemi ” ile müşterilerimizin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Her geçen gün teknolojik değişimi yakından takip eden firmamız başarı çıtasını büyütmeye ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Ürün yelpazesini, gerek teknolojik gelişmelere gerekse pazarlama faaliyetlerindeki sistemli çalışmalara bağlı genişleterek, satış, üretim ve montaj sürecinde eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü personeliyle hizmet vererek, müşteri memnuniyetinin kazanılmasını her şeyden önemli kabul ederek, insan sağlığına verdiğimiz önemin bilincinden yola çıkıp Avrupa standartlarında malzemeler kullanarak, sahip olduğumuz kalite anlayışı çerçevesinde ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturup; satış sonrasında da en iyi hizmeti verebilmektir.

Ofis Bölme ürünlerimizin tamamının üretiminde ithal 1. sınıf iso 9001 kalite sertifikasına sahip malzemeler kullanılmaktadır. BDS Bölme Duvar konularında uzmanlaşmış teknik kadrosu ve montaj ekipleriyle yıllardır kazanmış olduğu deneyim ve birikimleri üretimden montaja ve montaj sonrası desteğe kadar her aşamada kalitesinden ödün vermeden siz müşterilerimize hizmet etmeye devam edecektir. Ofis Bölme,görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Ofis Bölme, hedef alanımız; yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır.Ofis Bölme konularında uzmanlaşmış teknik kadrosu ve montaj ekipleriyle yıllardır kazanmış olduğu deneyim ve birikimleri üretimden montaja ve montaj sonrası desteğe kadar her aşamada kalitesinden ödün vermeden siz müşterilerimize hizmet etmeye devam edecektir.yapınız sizin için değerlidir.  Sizde bizim için değerlisiniz.yaşadığınız mekanlarda çağdaş kullanımı kolay kalıcı ve ekonomik çözümler istediğinizde size bir telefon kadar yakınınızdayız