ofis ara bölme

Modern mimaride kullanılmaya sıklıkla rastladığımız yatay camlı bölme sistemleri ışık geçirgenliği sayesinde tasarruf ve şık görünüm sağlamaktadır. Ofis bölme sistemlerinde kullanılmaya başlayan bu sistem sayesinde şeffaflık ve zarafet bir arada yer almaktadır.

Bazı cam bölmelerde camın yüzeyine kumlama tekniği ile model yapılabildiği gibi şerit çekme sisteminde kullanabilmekteyiz. Yatay cam bölmede iki cam arasına jaluzi yerleştirilmesi ile kısmi görüşe olanak verilebilmektedir. Mat camlarında kullanılabilinen sistem sayesinde çeşitli modelleri yaratmak mümkün olmaktadır.

BDS cam bölme duvar sistemleri fiyat açısından ekonomik ürünlerin başında gelmektedir. Metrekare üzerinden hesaplanan ürün için İstanbul içi ücretsiz keşif alma hakkına sahipsiniz. Yapılacak işlemi önceden yerinde tespit ederek işletme sahiplerine bilgilendirme ve teklif verme aşaması gerçekleştirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tamamı Camli Bölme Duvar başlıklı makalemizde ara bölme sistemleri, bölme duvar sistemleri ve ofis bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.