demontable bölme duvar

Modüler bölme duvar sistemimiz ofislerde en çok ihtiyaç duyulan ses ve ışık ihtiyaçlarına profesyonel çözümler veren yeni nesil ofis büro bölme panelleridir. Alüminyum ve çelik konstrüksiyon yapıdan oluşan panel bölmeler alçıpan ve melamin yapıları nedeniyle eski ara bölme sistemi ürünlerinden farklılık yaratmaktadır.

Gelenekselleşen tuğla duvarların yarattığı ağır bölmelerden ziyade, binanın yükünü hafifleten yapıları nedeniyle güvenlik açısından da oldukça uyumludur. Yapı maliyetlerine de bu açıdan ekonomi kazandırması ayrıca artı özellik katmaktadır. Modüller panel bölme sistemleri esnek yapısı ile şık ve görünümü kadar çalışma ortamının ferah olmasını sağlayan ofis dekorasyonu imkanı sunmaktadır.

Modüler panel bölme sistemleri fiyatı eski tip örme duvarlara göre daha makul seviyededir. Şık bir ofisiniz olmasını istediğinizde BDS bölme duvar teknolojileri şirketimizi arayıp ücretsiz keşif ve hızlı servis alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Jaluzili Bölme Duvar başlıklı makalemizde ara bölme duvar, bölme duvar ve ofis bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.