ofis bölme sistemi resmi

Ofis bölme sistemi denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan BDS bölme duvar teknolojileri şirketimizde günümüz teknolojisinde üretilen en son model bölme duvar ürünleri kullanılmakta olup, yapılan işlem sonrası 2 yıl sınırsız garanti sunmaktayız. Ofis bölme ihtiyaçlarında profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz hızlı olduğu kadar kusursuz montajı ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

Sökülebilir panel bölme duvar sayesinde artık eski iş yerinizdeki tasarımları yeni çalışma alanına taşıma imkanına sahipsiniz. Eğer daha önce ofis bölme yaptırmış olan müşterilerimiz varsa yeni ofis alanlarına eski sistemleri taşımak mümkündür. Bunun için destek telefonlarımızı arayarak gerekli fiyat çalışmasını sorabilirsiniz.

Ofis bölme sistemleri Türk firmaları tarafından imal edilen modelleri ile dünya standartlarını yakalamış durumdadır. Farklı ve estetik ofis dekorasyonu yanı sıra kullanışlı ve tasarruf ettiren ofis bölme duvar sistemleri ile mekanlar artık daha şık hale getirilebilmektedir. Ekonomik olan ofis bölme fiyatları hakkında bilgi için bizi arayabilir, ücretsiz keşif hakkı ile mekanınızda yapılacak çalışma öncesi teklif toplama şansına sahipsiniz.

Ofis bölme konusunda çalıştığımız firmalardan bir kaç örnek görmek için Referanslarımız sayfasına, bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza verilen linklerden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seperator Ofis Bölme başlıklı makalemizde alçak ofis bölme, kısa ara bölme ve kısa bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.