Panel Bölme

Panel Bölme Konstrüksiyon olarak alüminyum Profiller kullanılarak Parçalar halinde hazırlanan bölme duvar birimlerinin montajlaşması ile oluşan duvarlardır. Sağlam yapısı ile iç ve dış etkenler karşısında uzun süre dayanıklıdır. Kolay ve pratik bir uygulama özelliği ile Ofislerin bölümlere ayrılmasında kullanılır. Çağrı inşat tarafından Mdf,Ahşap, , alçıpan, melamin ve cam gibi malzemeler ile seri bir şekilde üretilen panel bölme modelleri ile farklı ihtiyaçların karşılanmasına cevap verir.

Sürekli gelişim, gösteren firmamız 1993’ den bu Yana Iso 9001 Sertifikası Ve Tpe Belgeleri bulunmaktadır. Çağrı inşat ürettiği Panel bölme sistemlerinin içerisinde kullanılan malzemeler ürünleri daha kaliteli hale getirmektedir. Çağrı inşat firması panel bölme sistemlerinin Proje aşamasından imalata, ürün seçiminden, montajına kadar bütün aşamalarda ekibimiz tarafından tam bir koordinasyon yapılarak sağlandığından sizi üzecek hiçbir sorunla karşılaşmışsınız.

Firmamız da bu doğrultuda sizlere en kaliteli panel bölme ürünleri sunmak adına büyük gayret göstermektedir. Ses yalıtımı, yangın kontrolü, kolay temizlik, aydınlık ve ferah bir ortam gibi birçok avantaj sağlayan panel bölme ofisler için tam da aranan ürünlerdir. Şık bir ofis tasarımı istiyorsanız ofisiniz için en sağlıklı kararı verebilmek adına kesinlikle firmamızla iletişime geçmelisiniz. .Çünkü firmamız sizlere hem hizmet hem de ürün açısından en iyisini sunacaktır. Büyük inşaat projesine ve yapısal değişikliklere gerek kalmadan uygulama sağladığı için ortamı kirletmez, klasik duvar bölme uygulamalarında olduğu gibi çalışma saatleriniz de her hangi bir aksilik olmayacağından ayrıca iş günü kaybı yaşamazsınız.

Firmamızın size sunduğu Panel Bölme sistemleri geniş bir renk ve desen seçeneği sayesinde Eski ofis modellerinden kurtularak estetik açıdan şık ve çalışanların rahatını sağlayan ofisler e kavuşabilirsiniz. Uzun yıllardır sizler için bu sektörde hizmet sunan firmamız Panel bölme ürünleri de ekibimizin sizlere sunduğu ofis tasarım seçenekleri arasında yer almaktadır. Ofisleri daha düzenli alanlar haline gelmesini sağlayan panel bölme duvarların sistemleri hizmetlerimizden dolayı sizler asla pişmanlık duymayacaksınız. Çünkü firmamızın sunduğu ofis bölme sistemleri uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlerdir ve sizlere yardımcı olmak adına memnun kalacağınız fiyatları ürünlerinde uygulamaktadır. Bu yüzden sizlerde zaman kaybetmeden hemen firmamız ile iletişime geçin.

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Sistemleri Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.