dolu ara bölme sistemleri

Dolu bölme duvar ofis tasarımında kullanılan ve duvarın komple kapalı görünmez malzeme ile kaplanarak bölünme işlemine verilen isimdir. Kullanılan ahşap kaplama ile modern ve şık ofis dekorasyonuna imkan sunulmaktadır. Dolu bölme duvar fiyatları ücretsiz keşif sonrası proje lansmanı ile müşterilerimize bildirilmektedir.

Dolu ara bölmeler kolay temizlenme özelliğine sahiptir. İz ve leke bırakmaz. Sökülebilir olmasının avantajı ile taşınma durumunda ölçülendirmenin tekrar yapılması sayesinde kullanılabilir bir üründür. Klasik tuğla duvarlardan daha ince olması nedeniyle fazla yer kaplamadığı gibi özel köşe dikmeler sayesinde istenilen açı verilmesine olanak vermektedir.

İstendiğinde oval olarak imal edilebilen bu duvar bölme sisteminde yer ve mekan alanında en yüksek kazanım verimi alınabilmektedir. Bu sayede hem işletmenin ham yüzey ölçüsünden maksimum seviyede kullanım imkanı yakalanmış olmaktadır. Hem de ölçüsü uyumlu olmayan mobilya v.b ürünleriniz için yer açılabilmesi mümkün olacaktır.

Çeşitli renk seçenekleri bulunan dolu ara bölmelerin fiyatı oldukça ekonomiktir. Ücretsiz keşif almanız ve ara bölme sistemi hakkında bilgi edinmeniz için hafta içi 09.00 – 20.00 arası hizmetinizdeyiz.

Bir önceki yazımız olan Yarım Camlı Ofis Bölme Sistemleri başlıklı makalemizde ara bölme sistemleri, cam bölme ve camlı ara bölme hakkında bilgiler verilmektedir.