BDS panel bölme suvar teknolojileri ile 10 yılı aşkın süredir ofis ve büro bölme alanında kaliteli hizmeti ekonomik fiyata vermeye devam etmektedir. Gücünü Çağrı İnşaat Şirketler grubundan alan firmamız, sektörün lider panel bölme firmaları arasında yer almaktadır. Panel bölme sistemi denildiğinde ilk akla gelen şirketimizin yaptığı işleri referanslarımız da görebilir, fiyat ve detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Panel bölme, tavanla tavan arasında kullanılan bölme sistemleri ürünlerine verilen isimdir. Işık sorunu olmayan daha iç noktalarda kullanılır. Genellikle arşiv gibi içerisinin görünmesinin gerekmediği odalarda tercih edilen panel bölme fiyatları için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Bölme sistemleri; ofis bölme ürünlerinde bölme sistemlerinin tasarımı ofis panel bölme,ofis bölme sistemleri uygulaması alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.Sizde ofisinizde ofis bölme veya bölme duvar sistemleri yaptırmak isterseniz sizlere hizmet vermekten kıvanç duyarız. Ofis bölme sistemleri için bizlere 0212 659 35 20 veya 0542 605 78 56 numaralı  telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Bölme duvar sistemleri fiyatları konusunda sizlere fiyat ve ofis bölme sistemleri örnek projelerimizi göre bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Sistemleri Resimleri başlıklı makalemizde ara bölme fiyatları, bölme duvar fiyatları ve ofis bölme sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.