ofis bölme duvar fiyatları

BDS bölme duvar firması olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede ekonomik ücret aralığında çözmeye devam ediyoruz. Bu fiyatları belirlerken dikkat ettiğimiz bazı özellikler var.

Bölme Duvar Fiyatları Ne Kadar?

Yapılacak ofis bölme de kullanılacak ürün markası,

Kullanılacak panel bölme malzemenin metrekare ölçüsü,

Uygulama sahası adresi,

Ofis tasarımı için istenen ek ürünlerin maliyeti,

Kullanılan bölme duvar ünitesinin y.içi veya y.dışı üretim hammadde seçimi ne göre ortalama fiyat aralığı belirlenmektedir. Bu aralık 140TL/m2 üzerinden başlayarak değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin panel bölme içerisinde yer almasını istediğiniz cam bölme fiyatın değişmesine neden olabilmektedir.

Tüm ofis bölme fiyatı hakkında bilgi ve ücretsiz keşiften yararlanmak için bizi 0 212 659 35 20 numaralı sabit telefon veya 24 saat çağrınızı karşılayacak 0 542 605 78 56 mobil hattından bizi arayabilirsiniz.

BDS bölme duvar firması İstanbul başta olmak üzere tüm il ve ilçelere ekonomik ofis bölme ücretleri talep etmektedir. Bizi arayıp fiyat öğrenmeden hizmet satın almayınız.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Ofis Bölme Duvar Firmaları başlıklı makalemizde istanbul ara bölme, istanbul bölme duvar ve istanbul bölme sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.