Ara Bölme,
Ara Bölme Ofis ve diğer yapılarda ihtiyaç duyulan bölümleri, birimleri ve salonları oluşturmak için kullanılan bir sistemdir. Çağrı inşat ara bölme sistemleri alanında yılların verdiği tecrübe ile ileri düzeyde yol almış ve başarısını üstlendiği projelerle de ispatlamıştır. Firmamızın Kullanışlı ve sağlam malzemeden ürettiği ara bölme sistemleri kurulumda oldukça kolaydır. Çağrı inşat ara bölme sitemleri konusunda proje aşamasındaki her iş için detay ve fiyat analizleri yapılarak uygun çözümlere ulaşılmaktadır.
Metal yapı sistemi ile üretilen ara bölme sistemlerinde kullanılan diğer malzemeler vidalanarak monteleşir. Firmamız man ofis ara bölme sistemlerinizin Montajı sırasında alanında uzman ekibimizin sergilediği temiz işçilik ve yılların tecrübesi ile sayesinde ofis ortamında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bu yüzden kurulum sırasında etrafta montajdan kaynaklı bir pislik oluşmaz. Bu anlamda çağrı inşat Ara Bölme Sistemleri konusunda titizlik ve ürünlerinin kaliteli olması Çağrın inşat Ara Bölme Sistemleri içinde tercih nedeni yapmaktadır. Bu nedenle ara bölme denilince ilk akla Çağrı inşat ara bölme sitemleri gelmektedir.

Ara Bölme Özellikleri
Mekânlara kompakt çalışma birimleri kazandıran Ara bölme sistemleri ayaksız taşıyıcı gövdesiyle çalışanların aynı ortamlarda çalışırken kendi ilerine yoğunlaşarak rahat çalışma imkan tanır. Bu anlamda çoklu ofis yerleşimlerinde dekorasyon fikrinin en başında gelen Ara bölme sistemleri çalışma ortamlarına sadelik kazandıran ve gözü yormayan bir sistemdir. 80 mm kalınlığı ile sade ve hoş görünümlü ara bölme sistemleri içine istenirse jaluzi konulabilir. Ara bölme sisteminin bir başka özelliği ise üretiminde kullanılan malzemenin hafif olmasıdır. Bu anlamda hafif ve kaliteden malzemeden yapılan, bölme sistemleri mekanlarda güvenli bir kullanım sağlar.
Ara Bölme Faydaları
Kolay kırılmayan ve darbelere karşı dayanıklı olan ara bölme sistemleri yıllarca kullanıldığı halde ilk günkü gibi kalır.
Mekanlarda Isı, ses ve toza karşı izolasyon malzemesi ile güçlendirildiğinde ayrıca bir yalıtım sağlar.
Beton duvarlarda olduğu gibi Kir, leke, yapmayacağından boya badana istemez. Temizliği Kolaydır.
Demonte özelliğine sahip olduğundan ihtiyaç duyulduğunda ister aynı ofiste ya da farklı bir ofiste tekrar kullanılabilir.
Sizde temiz, düzenli ve konforlu bir ofise için Çağrı inşat firmamızın ara bölme sistemlerini tercih ederek sahip olabilirsiniz. Bunun için irtibat numaralarımızı arayarak firmamızdaki yetkililerden yardım alabilirsiniz. Ara Bölme hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan ara bölme fotoğraf galerisi, ve ara bölme videolara ve ara bölme hakkında merak ettiğiniz tüm dokümanlara ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Sistemleri Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.