Kadıköy Ara Bölme Sistemleri
Ofis ve iş yerleriniz için yenilik istiyorsanız ya da işyerinizde aktif alanlar oluşturmak istiyorsanız bu noktada çağrı inşat topluluğu Kadıköy ofis bölme sistemleri alanında Kadıköy ve çevresine verdiğimiz hizmetin yapılan işin kalitesi ile Kadıköy ofis bölme firmaları arasında saygın ve örnek kuruluşları içinde yer almaktadır. Bu anlamda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile Kadıköy ofis sitemleri alanında bize ihtiyaç duyduğunuz her an size bir telefon uzaklığındayız. Bu alanda firmamız hızla ilerleyen teknolojinin her adımında kendisini yenileyerek Bakırköy panel bölme işlerinden en iyi sonucu almıştır.

Bu anlamda Çağrı inşaat topluluğu olarak Kadıköy ofis bölme, bölme duvar sistemleri ile ilgili tüm işlerinizi uzman ekip ve kadromuzla, tam istediğiniz şekilde uygulama ve montaj işlerini tamamlıyoruz. Kadıköy ve çevresine sunduğumuz hizmetler arasında, Kadıköy ofis tasarım, çağrı merkezi mobilyası hizmetleri mevcuttur. Sizde bu hizmetlerimiz sayesinde ofislerinizi daha çok kişinin çalışacağı şekilde düzenleterek çok daha kullanışlı ve aktif hale getirebilirsiniz. Bu öylece daha çağdaş ve modern görünen yapılara sahip olabilirsiniz.

Man Ofis güvencesiyle Kadıköy ofis bölme konusunda yaptıracağınız tüm işlerinizi gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Bu bağlamda çağrı inşaat firması olarak deneyim ve tecrübelerimizle siz değerli müşterilerine Kadıköy panel bölme konusunda ihtiyaç duyduğunuz her an uzman ekibiyle kaliteli hizmet sunar. Sizde arayın gelin ailemizle tanışın. Daha da önemlisi kaliteli montaj işçiliğimizi ürün ve hizmet kalitemizi yakından görün. Uygun ofis bölme sistemleri fiyatları ve bütçenize göre çeşitli ödeme seçenekler i ile sizin ofislerinizi de yenileyelim.

Kolayca monta edilerek boş alanlar da bile aktif çalışma alanlarına dönüştürülen ofis bölme seçenekleri ile ihtiyaçları doğrultusunda Kadıköy bölme duvar konusunda olarak aranılan firmalar arsında yer almaktayız. Siz de günün haftanın her saati, saati bizi arayıp bizden Kadıköy bölme duvar keşfi isteyebilirsiniz. Çoğunlukla iş yerlerinin ortak sorunu haline gelmiş olan elektrik kabloları, ve bilgisayar kablolarının yerlerde gözükmesi gibi estetiği bozan tüm bu hoş olmayan görüntülerden Kadıköy ofis tasarım hizmetlerimiz sayesinde kurtulabilirsiniz. Bu sayede modern ve çağdaş görünümlü ofislerinize kavuşabilirsiniz.

Güngören Ofis Bölme Sistemleri
Firmamız Güngören ‘de yaptığı bölme duvar sistemleri ile olarak aranılan firmaların başında gelen bir firma olarak yer almaya devam etmektedir. Sizde ofislerinizin yenilenerek yepyeni bir çehre kazanmasını istiyorsanız sıfır hata sıfır risk ile Güngören ofis bölme sistemleri konusunda çağrı inşaat topluluğu olarak ihtiyacınız olduğu her an size bir telefon uzaklıktayız. Küçük büyük ofis ve tüm mekanlarınız için yenilemeye ihtiyaç duyuyorsanız Güngören ara bölme sistemleri için artık tek yapmanız gereken telefonu elinize alarak Güngören bölme duvar firması olarak bizleri aramanız.

Firmamız man ofis yıllara dayanan deneyimleri ile Güngören bölme sistemleri sistemleri konusunda uzman personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Yine Güngören ilçesine ofis bölme duvar sistemleri alanında müşterilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda Güngören panel bölme, sistemleri ve kişiye özel çağrı merkezi mobilyası tasarımları yapmaktayız.

Güngören ara bölme sistemleri uygun ofis bölme sistemleri fiyatları sunarak, Güngören bölgesinde en yakın ara bölme sistemleri konusunda uzman ekibimizi sizlere yönlendiriyoruz Siz de Güngören bölme duvar firması arıyorsanız bölme duvar işlerinizde hiç tereddüt etmeden bizi tercih edebilirsiniz. . Bu anlamda Güngören ofis bölme sistemleri işleriniz için bizleri dilediğiniz zaman arayabilir, ofis bölme sistemleri fiyatları ve diğer ürünlerimiz hakkında geniş kapsamlı alabilirsiniz. Dilerseniz de ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz

Dünden bu güne imzasını attığı tüm projelerde sektöründe emsal teşkil eden çağrı inşaat Uzman ekibimiz ile Güngören ofis bölme işleri yapılırken sizi üzecek hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Firmamızın Güngören ofis bölme sistemleri alanlarında verdiği hizmetlerin kalitesinin yanı sıra ekstra güvenlik, işlevsellik ile Güngören ara bölme sistemleri alanında firmamız ihtiyaçlarınızı hiçbir sorun yaşamadan gerçekleştirmektedir. Önce insan prensibi ile yola çıkan firmamız siz değerli müşterilerin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya devam edecektir. Uzun yıllardır inşaat sektöründe verdiği hizmetleri ve deneyim ile oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetine odaklanan ve bunu sağlamayı kendisine bir misyon edinmiş bir firma olarak yenilikleri yakından takip etmektedir.
.

2022 Ofis Bölme ve Cam Bölmeler
Yeni yıl yeni heyecanlar getirir günün uzun zamanlarını geçirdiğimiz ofislerimiz veya işyerlerimiz daha parlak daha heyecan verici görünüme kavuşturmak elbette sizlerin elinde. Yaptığınız her değişiklik ofisinize yeni değerler katacaktır.


2022 yılı başlarında ofis dekorasyon trendleri arasında genellikle çift camlı bölme duvar sistemleri kullanıldı bu sistemlerde 8 cm olup çift taraflı cam ile giydirilerek ofislerde farklı görüntü oluşmasına yardımcı oldu. Çalıştığınız ortamda sessiz size ait bir oda oluşturuldu.Bu sistemlerde %100 alüminyum sistemleri kullanılarak ofislerinizde farklı dekorasyonlar yapıldı. Siz çalışırken ofis dışındaki hareketlilikten soyutlandınız. Sadece kendi odanızda size ait işlerle meşgul oldunuz. Sizlere yapmış olduğumuz ofis bölme sistemleri sayesinde ofis dışındaki ses karmaşasından kurtuldunuz.

2022 yılında ofis dekorasyonu nasıl olmalıdır ?
Öncelikle ofis tasarımı faaliyet alanına hitap eden bir dekorasyon yapılmadır. Faaliyet alanızız neyse pazarlama veya toplantı odaklı bir ofis tasarımı düşünüyorsanız öncelikle pazarlama oda bölme sistemleri küçük olmalıdır. Eğer toplantı odaklı bir firma iseniz geniş mekanlarda çalışılmalı ve büyük bir toplantı odanız olması gerekmektir. Toplantı odası veya küçük pazarlama odaları yapmak için sizlerin ofis içi bölme duvar ihtiyaçlarınız olacaktır.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda ofis bölme duvar sistemleri revaçta ve ön plandadır. Bölme duvar sistemleri hızlı bir şekilde gelişmekte ve kendini yenilemektedir her geçen yıl ofis bölme modelleri değişiklik göstermektedir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi 2021 yılında ofis dekorasyonlarında kullanılan bölme duvar sistemleri kendini yenilemiş geliştirerek 2022 yılında ofis dekorasyonlarında trend bir ürün olarak ön plana çıkmıştır. Geçtiğimiz yıla nazaren bölme duvar sistemleri daha ince profiller üretme alınmış kalın 8 cm veya 10 cm ofis bölme profilleri incelerek sadeleştirilmiştir. Bu yılın ofis bölme trendi ince bölme profilleri ile tek cam sistemler ile kurulan bölme sistemleridir. Bu sistemlerde cam ve alüminyum ofis bölme profilleri kalınlığı geçen yıla göre inceltilmiş ve 80 cm kalınlığından 40 cm kalınlığa kadar düşmüştür. Buda ofislerde daha az yer kaplayan ince şık profiller oluşmasını sağlamıştır. Aynı zamanda bu ofis bölme profilleri hem üretici hem tüketici için daha avantajlıdır. İnce olan alüminyum sistemler daha uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

2022 yılı ofis bölme sistemleri yılı olacaktır kendini hızla geliştiren bu sektörde yenilik sınır tanımıyor yeni ofis bölme modelleri ile görücüye çıkan çağrı inşaat teknolojiye ayak uyduran gelişen teknolojiyi takip eden minimal ürünler tasarlıyor. Yeni bölme duvar modellerinde profil inceleştirilmiş ve sadeleştirilmiş bir şekilde sizlere sunuyor. Bölme profillerin içinden elektrik ve bilgisayar prizlerinin yerleşebileceği kendinden açılan sistemler bulunmaktadır.Ahşap cam modelleri ile birbirinden farklı tasarımları ile çağrı inşaat 2013 yılında olduğu gibi 2022yılında kendinden emin birbirinden farklı ofis tasarımları ile sizlere yaşanılabilir ofisler yaratıyor.
Geçtiğimiz yılda ofis dekorasyon yaptıran firmalar için en öncelikli konu elbette fiyatları idi bu yılda aynı şekilde ofis bölme yaptıran firmaların en büyük soruları fiyatlar konusunda olacaktır. Bizler 2021 yılında ofis bölme ve bölme duvar fiyatları konusunda sizleri bilgilendirici onlarca makale yazdık burdan inceleyebilirsiniz.

Bizler 1993 yılından bu güne değişen teknolojiye ayak uydurmuş kendini sürekli yenileyen dinamik genç ve deneyimli personellere sahip bir firmayız. Ofis dekorasyon ve tasarımları konusunda yüzlerce kurumsal firma bizlere ofislerini emanet etti. Şirketimizin en büyük çalışma alanları bölme duvar sistemleridir.
Yaşadığınız mekanlar ister küçük olsun isterse büyük satış yapmak istiyor veya müşterileriniz ofislerinize davet ediyorsanız kurumsal bir dekorasyon havası katmanız gerekir. Ofis dekorasyon alanında en büyük rolü elbette kendi ofisinizdir ofisiniz bölme duvar sistemleri en göze çarpan sistemlerdir. Ofis bölme sistemleri ne kadar ince olursa o kadar şeffaf bir görünüm kazandırırsınız.

Çağrı inşaat 2013 yılında olduğu gibi 2014 yılında sizlere ofis dekorasyon konusunda bilgilendirecek konular yazamaya devam edecek. Sizlere ofis dekorasyon alanında yenilikçi özgün tasarımlar sunarak sektörün bir numarası olmaya devam edecektir. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda sizlere özgü tasarımlar yaparak geçen yıl eklediğimiz referanslarımıza bu yılda onlarca daha referans ekleyerek yolumuza devem edeceğiz. Çağrı inşaat ofis dekorasyonlarında her zaman ”Başarı Tesadüf Değildir” sloganı ile her zaman yenilikçi kadrosu ve ürünleri ile sizlere en kaliteli ürünleri sunar.

İzmit Bölme Duvar Sistemleri.
Ev ve ofislerinizin şartlarına uygun olarak hazırlanmış şık ve kullanışlı ofis ortamlarına sahip olmak isteyen İzmit ilindeki değerli müşterilerimiz Çağrı inşaat güvencesi altında hazırlanan İzmit ofis bölme sistemleri için yapmanız gereken Telefonu elinize alarak numaramızı çevirmek ve İzmit ara bölme sistemleri hizmet talebinde bulunmak Pişmaniyesi Dünyaca ünlü şehrimiz İzmit ve çevresinde yaşayan değerli müşterilerimiz için uygun ofis bölme sistemleri fiyatları ve her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile İzmit Panel duvar sistemleri konusunda ihtiyaç duyduğunuz her an deneyimli kadromuz ile size bir telefon kadar yakınız.

Güler yüzlü ekip ve kadromuz, yılları aşan deneyim ve kusursuz hizmet anlayışı ile İzmit bölme duvar işlerinizde çağrı inşaat firması tercih edebileceğiniz ilk ve tek adres
Sizde İzmit ilinde oturuyor ve yapılarınız için bölme duvar firmaları arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Bu anlamda firmamızda olması gereken deneyim ve tecrübelerimiz altında İzmit ili ve çevresine verdiğimiz hizmetler nedeniyle İzmit ara bölme sistemleri alanında ne kadar aranılan bir firma olduğunun en açık kanıtıdır. İşimize ve müşterilerimize verdiğimiz değerin yansıması olarak İzmit bölme duvar işleriniz için gerek yapım aşamasında gerek sonrasında sizi üzecek bir sorun ile karşılaşmazsınız. Geniş ürü yelpazesi ile sizlere detaylı ara bölme sistemleri seçenekleri sunan çağrı inşaat bölme duvar sistemleri sayesinde şık ve modern görünümlü mekanlara sahip omlar artık çok kolay.

Bizler çağrı inşaat firması topluluğu olarak İzmit bölme duvar sistemleri işleriniz yapılırken biz sizin yerinize her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünür sizin mekanlarınıza uygun bölme duvar yenileme işlerinizi taahhüt ettiğimiz zamanda sizlere teslim ederiz.

İşte bu yüzden Çağrı inşaat İzmit Bölme Duvar sistemleri alanında hizmet veren en güvenilir firmaların arasında ayrı bir yere sahiptir.
Sizde İzmit bölme duvar işleriniz için bizleri arayarak hizmet ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz, İzmit bölme duvar işlerinizde bize aşağıdaki irtibat numaralamamızdan hemen ulaşarak İzmit ofis bölme sistemleri fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İzmit Panel bölme sistemleri konusunda tam donanımlı ekip ve kadromuz her bütçeye uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ve en önemlisi kusursuz hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin İzmit bölme duvar alanında hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ara Bölme,
Ara Bölme Ofis ve diğer yapılarda ihtiyaç duyulan bölümleri, birimleri ve salonları oluşturmak için kullanılan bir sistemdir. Çağrı inşat ara bölme sistemleri alanında yılların verdiği tecrübe ile ileri düzeyde yol almış ve başarısını üstlendiği projelerle de ispatlamıştır. Firmamızın Kullanışlı ve sağlam malzemeden ürettiği ara bölme sistemleri kurulumda oldukça kolaydır. Çağrı inşat ara bölme sitemleri konusunda proje aşamasındaki her iş için detay ve fiyat analizleri yapılarak uygun çözümlere ulaşılmaktadır.
Metal yapı sistemi ile üretilen ara bölme sistemlerinde kullanılan diğer malzemeler vidalanarak monteleşir. Firmamız man ofis ara bölme sistemlerinizin Montajı sırasında alanında uzman ekibimizin sergilediği temiz işçilik ve yılların tecrübesi ile sayesinde ofis ortamında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bu yüzden kurulum sırasında etrafta montajdan kaynaklı bir pislik oluşmaz. Bu anlamda çağrı inşat Ara Bölme Sistemleri konusunda titizlik ve ürünlerinin kaliteli olması Çağrın inşat Ara Bölme Sistemleri içinde tercih nedeni yapmaktadır. Bu nedenle ara bölme denilince ilk akla Çağrı inşat ara bölme sitemleri gelmektedir.

Ara Bölme Özellikleri
Mekânlara kompakt çalışma birimleri kazandıran Ara bölme sistemleri ayaksız taşıyıcı gövdesiyle çalışanların aynı ortamlarda çalışırken kendi ilerine yoğunlaşarak rahat çalışma imkan tanır. Bu anlamda çoklu ofis yerleşimlerinde dekorasyon fikrinin en başında gelen Ara bölme sistemleri çalışma ortamlarına sadelik kazandıran ve gözü yormayan bir sistemdir. 80 mm kalınlığı ile sade ve hoş görünümlü ara bölme sistemleri içine istenirse jaluzi konulabilir. Ara bölme sisteminin bir başka özelliği ise üretiminde kullanılan malzemenin hafif olmasıdır. Bu anlamda hafif ve kaliteden malzemeden yapılan, bölme sistemleri mekanlarda güvenli bir kullanım sağlar.
Ara Bölme Faydaları
Kolay kırılmayan ve darbelere karşı dayanıklı olan ara bölme sistemleri yıllarca kullanıldığı halde ilk günkü gibi kalır.
Mekanlarda Isı, ses ve toza karşı izolasyon malzemesi ile güçlendirildiğinde ayrıca bir yalıtım sağlar.
Beton duvarlarda olduğu gibi Kir, leke, yapmayacağından boya badana istemez. Temizliği Kolaydır.
Demonte özelliğine sahip olduğundan ihtiyaç duyulduğunda ister aynı ofiste ya da farklı bir ofiste tekrar kullanılabilir.
Sizde temiz, düzenli ve konforlu bir ofise için Çağrı inşat firmamızın ara bölme sistemlerini tercih ederek sahip olabilirsiniz. Bunun için irtibat numaralarımızı arayarak firmamızdaki yetkililerden yardım alabilirsiniz. Ara Bölme hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan ara bölme fotoğraf galerisi, ve ara bölme videolara ve ara bölme hakkında merak ettiğiniz tüm dokümanlara ulaşabilirsiniz.

Bölme Duvar Sistemleri,
Bölme duvar sistemleri alanında uzman ekip ve kadromuzla sizlere mekânlarınızın ihtiyaçları doğrultusunda yepyeni projeler hazırlayarak ofislerinize uygun bölme duvar sistemleri hazırlıyoruz.

Bölme sistemleri konusunda müşterilerine değişik parça, parça, malzeme ve renk seçenekleri sunan çağrı inşat siz müşterilerimize kaliteli ve ciddi sağlam ve güvenli hizmet vermenin haklı gururu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam ediyor. Kolayca değiştirilen bölme duvar sistemleri ile bomboş alanlar bile aktif birer çalışma alanlarına dönüştürülebilir. Bölme duvar sistemleri ile uygulanan alanlarda ses yalıtımı ve izolasyon sağladığından huzurlu ve sakin bir ortamda yaşam sürebilme imkanı sunar. Bu sayede bireylerin huzurlu ve güvenli bir yapıda yaşam sürmelerini sağlar. İç mekâna göre uygun bölme duvar sistemleri doğru uygulandığında çok daha iyi sonuçlar almanızı sağlar.

Sizde ofisinizin şekli ve modeline göre düzenlenebilecek çağrı inşat bölme duvar sistemleri ile daha modern bir görünen ofislere kavuşabilirsiniz. Firmamızın Bölme duvar sistemleri işlerinizde üretiminden proje aşaması ve montajına kadar her aşamasında uzman elemanlarımız tarafından yapılan titiz kontrol ve denetimlerle sizlere garantili hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamızın man ofis bölme duvar sistemleri uzman ekibimizin sergilediği temiz işçilik ile birleşince ürünlerimizin kalitesi ortaya çıkmaktadır. Bölme duvar sistemleri üretimi de yapan firmamız ile iletişime geçtiğinizde firma yetkililerimiz sizlerin hangi tür bölme duvar sistemleri uygulatmak istediğinizi de dikkate alacak. Sizi doğru yönlendirerek ofislerinizi modern görünmesine yardımcı olacak ekibimizi tercih edebilirsiniz.

Ofis ve diğer mekânlarda çok kolay bir şekilde uygulanan bölme duvar sistemleri Montaj süresinin kısa olmasının yanı sıra uzun ömürlü ve oldukça ekonomiktir. Sizler de mekânlarınıza yenileyerek yepyeni görünümler katmak istiyorsanız irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. . Her zaman uzman ekip ve kadrosuyla uyumlu bir çalışmalarını sürdüren çağrı inşaat bölme duvar sistemleri ile siz müşterilerimize kaliteli ve güvenli bir hizmet için müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam ediyor.

Bu anlamda ekibimizin sizlere sunduğu bölme duvar sistemleri ürünler i arasında farklı ürünlerden üretilmiş bölme duvar sistemleri ve camlı bölme duvar sistemleri de mevcuttur. Daha ayrıntılı bilgi için web sitemizde sizin için oluşturduğumuz bölme duvar sistemleri adlı galerimize göz atabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak faydaları saymakla bitmeyen Bölme duvar sistemleri elektrik tesisatı ve sıhhi tesisatın geçmesine uygun planlama kolaylığı sağlar. Beton bölme duvar aparatları gibi düzenli bakım gerektirmez. Bölme duvar sistemleri istediği zaman sökülerek, ihtiyaçlar doğrultusunda bir yerden, farklı bir yerde yapılandırılarak tekrar kullanımı sağlanabilir.

cam duvar bölme sistemleri
           Panel Bölme

Panel Bölme Konstrüksiyon olarak alüminyum Profiller kullanılarak Parçalar halinde hazırlanan bölme duvar birimlerinin montajlaşması ile oluşan duvarlardır. Sağlam yapısı ile iç ve dış etkenler karşısında uzun süre dayanıklıdır. Kolay ve pratik bir uygulama özelliği ile Ofislerin bölümlere ayrılmasında kullanılır. Çağrı inşat tarafından Mdf,Ahşap, , alçıpan, melamin ve cam gibi malzemeler ile seri bir şekilde üretilen panel bölme modelleri ile farklı ihtiyaçların karşılanmasına cevap verir.

Sürekli gelişim, gösteren firmamız 1993’ den bu Yana Iso 9001 Sertifikası Ve Tpe Belgeleri bulunmaktadır. Çağrı inşat ürettiği Panel bölme sistemlerinin içerisinde kullanılan malzemeler ürünleri daha kaliteli hale getirmektedir. Çağrı inşat firması panel bölme sistemlerinin Proje aşamasından imalata, ürün seçiminden, montajına kadar bütün aşamalarda ekibimiz tarafından tam bir koordinasyon yapılarak sağlandığından sizi üzecek hiçbir sorunla karşılaşmışsınız.

Firmamız da bu doğrultuda sizlere en kaliteli panel bölme ürünleri sunmak adına büyük gayret göstermektedir. Ses yalıtımı, yangın kontrolü, kolay temizlik, aydınlık ve ferah bir ortam gibi birçok avantaj sağlayan panel bölme ofisler için tam da aranan ürünlerdir. Şık bir ofis tasarımı istiyorsanız ofisiniz için en sağlıklı kararı verebilmek adına kesinlikle firmamızla iletişime geçmelisiniz. .Çünkü firmamız sizlere hem hizmet hem de ürün açısından en iyisini sunacaktır. Büyük inşaat projesine ve yapısal değişikliklere gerek kalmadan uygulama sağladığı için ortamı kirletmez, klasik duvar bölme uygulamalarında olduğu gibi çalışma saatleriniz de her hangi bir aksilik olmayacağından ayrıca iş günü kaybı yaşamazsınız.

Firmamızın size sunduğu Panel Bölme sistemleri geniş bir renk ve desen seçeneği sayesinde Eski ofis modellerinden kurtularak estetik açıdan şık ve çalışanların rahatını sağlayan ofisler e kavuşabilirsiniz. Uzun yıllardır sizler için bu sektörde hizmet sunan firmamız Panel bölme ürünleri de ekibimizin sizlere sunduğu ofis tasarım seçenekleri arasında yer almaktadır. Ofisleri daha düzenli alanlar haline gelmesini sağlayan panel bölme duvarların sistemleri hizmetlerimizden dolayı sizler asla pişmanlık duymayacaksınız. Çünkü firmamızın sunduğu ofis bölme sistemleri uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlerdir ve sizlere yardımcı olmak adına memnun kalacağınız fiyatları ürünlerinde uygulamaktadır. Bu yüzden sizlerde zaman kaybetmeden hemen firmamız ile iletişime geçin.

Ofis Bölme Sistemleri Ve Özellikleri.

Çağrı inşat kaliteli, modern, estetik, fonksiyonel ve modüler özelliği ile sökülüp tekrar kullanılabilen bir duvar ünitesi olan ofis bölme sistemlerini sizin için sunuyor. Alüminyum kullanılarak üretilen ofis bölme sistemleri hafif yapısı uygulanan binalarda taşıma gücüne olumsuz etkisi olmaz.

Ofis dekorasyonunda geniş alanlara bölme duvar ve odalar oluşturmak ve odalara bölmek için kullanılan ofis bölme sistemleri ofislerinizi göz alıcı bir şıklığa kavuşturmasını sağlar. Her zaman uzman ekip ve personeli ile uyumlu bir şekilde çalışma sistemi yürüten çağrı inşaat her alanda olduğu gibi ofis bölme sistemleri konusunda da sizlere garantili hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektörü bulundurarak siz değerli müşterilerimize ofis içinde edindiği tüm deneyim ve tecrübeleri ile Kaliteli montaj işçiliği ürün ve hizmet kalitesi ve estetiği göz önünde bölme sistemleri alanında en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Siz de arayın gelelim ücretsiz keşif yapalım mekânınızla en uyumlu bölme sitemleri modellerini beraber seçelim. Bu anlamda firmamızın ürettiği olan ofis bölme sistemleri her mekâna uyumlu ve ofis dekorasyonu için siz değerli müşterilerine çeşitli alternatifler sunuyor. Kendine özgü tasarımlarıyla markalaşmış olan ofis bölme sistemleri ile kaliteli hizmet prensibini ön planda tutmayı hedef haline getirmiştir.

Firmamızın hızlı bir şekilde montajlaşan Monte ve demonte olma özelliği ile, ihtiyaç halinde sökülerek gerektiğinde başka bir yere taşınabilen ofis bölme sistemleri ile ofislerinizde kişisel ve toplu çalışma bölümleri, oluşturabilirsiniz. Ofis bölme sistemleri bina içindeki tesisat kablolarının hem geçişine hem de kabloların sistem içinde gizli kalmasına imkân verir. Bu sayede ofislerde saha düzenli çalışma alanları sağlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak ofis bölme sistemlerinin üretiminde kullanılan izolasyon malzemeleri nedeniylede ısı ve ses yalıtımı da sağlamaktadır. Bu sayede ofislerde ofisteki çalışanların sesini dışarıya vermeyeceği için ofislerde gürültü kirliliği de yaşanmaz. Ofis Bölme sistemleri ofislerin hem daha kullanışlı hem de daha modern bir görünüme sahip olasını sağlamaktadır.
Ofis Bölme Sistemleri Çeşitleri
Ofisleriniz yeni çalışma alanları yaratmak için ofis bölme sistemleri; ahşap, alçıpen yarım camlı, cam, olmak üzere ofis ve İşletmenin ihtiyaçlarına göre daha pek çok farklı malzemeden üretilebilir.

1-Yarım Camlı Ofis Bölme Sistemleri: Kapının alt ve üst kısmından tavana Kadar Olan bölümler Cam Olacak Şekildedir. Bu Ofis Bölme Sistemleri ayrıca Ofis Gereçlerinin Görünürlüğünü Kısmi Olarak Engellemediğinden mekâna görsellik katar.

2-Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri: , Işık Alan Ofisler için Kullanımı son derece uygundur Genellikle Kapı Seviyesine Kadar Olan bölümler Cam, Kapının Üst Seviyesinden Tavana Kadar Olan bölümleri Ofis Bölme Panelleri İle kapatılır.

3-Yatay Camlı Ofis Bölme Sistemleri: Çağdaş Çizgileri İle diğer bölme sistemlerinden Farklı olan bu Ofis Bölme Sistemleri, İki Cam Arası, Kumlama Jalûzili gibi daha çok cam çeşidi kullanılarak Farklı tasarımlarda elde edilebilir.

Cam Ofis Bölme Sistemleri ve Modelleri

Cam ofis bölme sistemleri modüler yapısının sağladığı hızlı uygulama özeliğinin yanı sıra mekâna uyumlu sistem çözümleri ile değişik mekânlar oluşturma imkânı sunmaktadır. Demonte özelliği ile zaman ve bütçe konusunda oldukça ergonomiktir.

Cam ofis bölme sistemleri milimetrik ölçülerde temiz ve hızlı montaj edilmeye hazır olarak üretilir.Uygulama alanlarında cam, jaluzi montajı gibi işlemleri ortadan kaldırır ve ekonomiktir. Konstrüksiyonun ve sistem çözümlemeleri ile oldukça avantaj olup tüm mekânlara hızlı ve kolay bir şekilde monte edilir. Cam ofis bölme sistemleri ofis ve diğer çalışma alanlarına dekoratif yönünden de görsel bir şıklık kazandırır.
Cam ofis bölme sistemlerinin faydaları saymakla bitmez. Belirli ölçüler dâhilinde mekânların içsel bölümlere ayrılmasını sağlar. Bu noktada cam bölme sistemleri uygulandıkları alanlarda çoklu çalışma alanları oluşturulmasına yardımcı olur. Geniş mekânlarda kullanılmasının yanı sıra küçük ve dar mekânlarda da istenilen bölümlerin oluşturulmasını imkân sağlar.

Diğer bölme duvar sistemlerinden önemli bir farkı da kolay taşınabilir olmasıdır. Firmamızın kendi üretimi olan çam bölme sistemleri birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilmiş olup tüm TSE normlarını taşımaktadır.
Günümüzde çağdaş ve modern birçok ofis ve bir iş merkezinde kullanılan camlı bölme sistemleri tercih edilen bir sistem olarak görülmektedir.

Konstrüksiyon açısından yapılardaki olası kusurları fevkalâde bir estetik anlayışı ile içinde gizleyen cam bölme sistemleri şık ve konforlu mekânlara kavuşmanıza imkân sağlar. Öyle ki, ofislerinizde böyle bir uygulama düşünüyorsanız zarif ve ince yapısı ile Mekânı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacağından emin olabilirsiniz. Tüm cam duvar, yatay camlı ve dikey camlı duvarlar halinde tasarlanan cam bölme sistemleri cam duvarlarda az çerçeve çok cam kullanılarak tasarlanan çok şık cam bölme modelleri Mekânların ferah bir görüntüye kavuşmasının yanı sıra tüm ortamın güneşten yararlanmasını sağlayacaktır. Beton duvarlar ile hazırlanan bölümlere kıyasla o karanlık ve iç karartıcı ortamlarla cam bölmelerde karşılaşmanız söz konusu olamaz. Çift cam jaluzili ofis bölme sistemleri olarak uygulanan bu sistemlerde ayrıca iki cam arasına yerleştirilen yalıtıcı malzemesi sayesinde mekânı ses, toz ve ısı gibi rahatsız edici unsurlardan uzak tutar.

Ofis Bölme
Çağrı inşat ofis bölme sistemlerinde kullanıcıya rahat ve estetik görünümlü mekânlar oluşturmayı ve sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiş bir kuruluştur. Yurt içi ve yurt dışı pazarında yaptığı Ofis bölme alanında yaptığı başarılı işlerle markasını yurt dışına da taşımış ve iş kalitesi olarak kendini kanıtlamıştır. Mekânların gerektirdiği kalite ve estetiği göz önünde bulundurarak tasarlayıp ürettiğimiz Bölme ofis sistemlerimiz ile modern yaşam alanları oluşturma için hizmet vermekteyiz. Çağrı inşat topluluğu olarak biz hizmet verdiğimiz ofis bölme ve diğer alanlarda, mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışarak, yürüttüğümüz tüm projelerde “bahane” değil “çözüm” üretiyoruz. Siz de mevcut iş yerlerinizin yenilenerek daha modern, fonksiyonel, estetik ve bu bütünlük çerçevesinde kullanılabilen hale getirilmesini istiyorsanız çağrı inşat ofis bölme sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Firmamız ofis bölme serisi kendi içerisinde sizlere alternatif detaylar sunarak bölme duvar ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Mekânlara rahatlık ve görsellik sağlayan ofis bölme sistemlerinde kompakt laminen, kompozit camın yanı sıra ahşap panel, alüminyum malzemelerin iç içe ve kombine edilerek kullanılması mekânlara görsel bir zenginlik sağlamaktadır. Ofis bölme sistemleri genelde görselliğe dayalı bir çalışma olduğundan üstlendiğimiz projelenin ilk aşamasından montajın tamamlanıp kullanıcıya teslim edildiği sürece son aşamasına kadar büyük bir titizlikle takip ediyoruz. Çünkü İyi tasarlanmış bir ofis ortamında çalışanların verimi artacağı gibi ofislerin kurumsal bir kimlik kazanmasına da yardımcı olur. İşte bu yüzden ofis bölme denilince akla ofis bölme sistemleri üretimi yapan çağrı inşaat firması gelmektedir.

Çağrı inşat bu güne kadar ürettiği ofis bölme ürünlerini Araştırma ve Geliştirme çalışmaları sonucu ortaya çıkarmış olup ISO 9001 kalite yönetim sistemi ve endüstriyel tasarım tescil belgelerine sahiptir. Bu güne kadar sayısız işyerine ofis bölme sistemini uygulayan firmamız görünüm ve görsel olarak kullanıcılarına ofis bölme sistemleri alanında alternatif bir sistem sunmuştur. Firmamız günümüz şartlarına uygun sizlere daha rahat ve daha fonksiyonel çalışma mekânları oluşturabilmek için kendine özgü tasarladığı ofis bölme sistemleri ile kullanıcılarımızın bu alandaki ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedeflemiştir.